Máchovo jezero počasí

Clear dayčtvrtek 16 led Min: -1°C Max: 5°C

Cloudypátek 17 led Min: -1°C Max: 4°C

Cloudysobota 18 led Min: -1°C Max: 3°C

Pro ubytované

Kontaktní informace

Termit25 u Máchova jezera
Kontakt: Hartigová Hana
K dispozici od 8:00 do 18:00
Mobil: +420 602 354 379
E-mail: [email protected]
Www: www.machovojezero-termit25.cz

Dále provozujeme

Virtuální prohlídky

Termit25 - 360 panoramatický snímek Termit25 - 360 panoramatický snímek Termit25 - 360 panoramatický snímek
Právě se nacházíte: Hlavní stánka / Ubytování

Ubytování nedaleko Máchova jezera

Termit 25 nabízí široké sportovní zázemí pro všechny věkové skupiny

Ubytování v chatkách

Náš rekreační areál vám nabízí ubytování ve dvou základních podobách. První a nejvíce užívanou možností je ubytování v chatkách. Všechny chatky jsou pro vás vybaveny celkem čtyřmi lůžkynočními stolky. Dále v chatce najdete šatní skříň a komodu. Nechybí stůlžidlemi, polička a pomůcky na úklid. V chatkách máme celkem 108 lůžek, které čekají právě na vás.

 

Ubytování v turistické ubytovně

Další možností, jak se u nás ubytovat, jsou pokoje v turistické ubytovně, ve kterých máme celkem 120 lůžek pro vás připravených. Pokoje jsou dvou lůžkovépěti lůžkové. Máme ale také pokoj s devíti nebo sedmi lůžky. Vnitřní vybavení pokojů je obdobné jako v chatkách – postele, skříň na šaty, komoda, židle, polička a zrcadlo.

 

Ubytování s vašim mazlíčkem

Jestliže máte nějaké své domácí zvířátko a rádi byste jej vzali sebou, nemáme s tím nejmenší problém. Ovšem je nutné za něj platit symbolický poplatek 30,-Kč za den.

Další informace o ubytování

Pro všechny osoby starší 18 let platí, že v době sezony (1. 6. do 31. 8.) se platí ubytovací poplatek městu Doksy ve výši 19,-Kč za den na osobu. V ostatních termínech se poplatek snižuje na 8,-Kč za den na osobu. Cena pobytu je tvořena součtem cen za lůžko a poplatku MÚ Doksy.
Také si účtujeme vratnou kauci ve výši 200,- Kč za chatku či pokoj. Tato kauce vám však bude po uplynutí vašeho pobytu vrácena. Na dalších řádcích si můžete prohlédnout ceník ubytování, všechny ceny jsou uvedeny včetně 10% DPH.

Mapka areálu TERMIT25 a romístění chat

Mapka ubytovny

1. Podlazi 2. Podlazi

Fotografie ubytování